Smíšená pleť

Smíšená pleť je mastnější v oblasti tzv. T-zóny (čelo, brada, nos), kde se mohou objevovat rozšířené póry, akné a další nedokonalosti, zatímco na tvářích je spíše suchá či normální.
 
Péči je proto vhodné přizpůsobit potřebám jednotlivých částí obličeje.
Na mastné partie používáme lehčí, nekomedogenní druhy olejů, v případě pupínků a jiných nedokonalostí pak i cílenou protizánětlivou péči.
Suchým částem obličeje dopřáváme vydatnější druhy olejů a másel, schopné vytvořit na pleti okluzivní vrstvu a zároveň posilovat její vlastní ochrannou bariéru.
 
Na celý obličej můžeme používat univerzální oleje, které mají jak dostatečně lehkou konzistenci a minimální komedogenicitu, tak účinky proti projevům a příčinám suchosti pleti, jako např. argan, opuncie nebo Padmë (všechny zmíněné navíc vykazují přímé protizánětlivé působení).
Na suché části obličeje pak přípravku naneseme více, případně je "přemázneme" i jiným olejem či máslem, vhodným pro suchou pleť. Na hydrataci dbáme u celého obličeje, v suchých partiích ve zvýšené míře. 
 
Doporučené produkty: Padmë, argan, hroznový olej, šípek, jojoba, opuncie, slunečnice, růžový argan, granát, sezam, manketti, Al-Almas, Al-Shams, černucha.
Pro hydrataci: Kys. hyaluronová
3 položek celkem

Cena

279479
1279479