Al-Almas – Noční BIO péče vyhlazující mimické vrásky

pece01NE pece06NE pece04ANO pece03NE pece02NE
1 129 Kč 69 Kč od 69 Kč 933,06 Kč bez DPH 57,02 Kč bez DPH od 57,02 Kč bez DPH
Varianta

Vyvážená noční BIO péče pro pleť, která díky čistému macerátu z plamatky zelné uvolňuje mimické vrásky a tím je vyhlazuje.

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový olej), Opuntia Ficus-Indica Seed Oil (opunciový olej), Spilanthes Acmella Flower Extract (extrakt z plamatky zelné)

Balení: 30 ml v luxusní skleněné lahvičce s pipetou (1,5 ml balení je ve standardní skleněné lahvičce s pipetkou)

Vyrobeno: námi v České republice, srpen 2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ráda bys vyžehlila svou pleť, ale do botoxu se ti moc nechce a ze skalpelu más strach?

Proto jsme pro tebe s Johankou vymyslely geniálně poskládanou směs olejů, ve které jsme macerovaly samotné květy plamatky.

Almas v arabštině znamená diamant - a přesně takový je tenhle olej. Čistý, složením nekomplikovaný, přesto však luxusní a nadupaný.

Proč plamatka?

Macerát květů plamatky je excelentní a naprosto unikátní péčí proti stárnutí.

Nejenže je nabitý antioxidanty (mechanismus jejich působení známe - zháší volné radikály, které by jinak napadaly a ničily buňky kůže a způsobovaly její stárnutí), ale díky obsaženému spilantholu uvolňuje mimické svalstvo, jež stojí za tvorbou a prohlubováním mimických vrásek - to jsou hlavně nosoretky, čelo, vrásky kolem očí.

Přesně na tomto mechanismu, tedy uvolnění mimických svalů, vyhlazuje vrásky botox a zamezuje jejich další tvorbě či prohlubování. Na rozdíl od botoxu ale spilanthol není toxický, ba naopak je to antioxidant a vykazuje mimo jiné i protizánětlivé působení.

Proč je důležitá čistá macerace?

Spilanthol je už na kosmetickém poli žhavým trendem, v drtivé většině případů ho však v kosmetických produktech nalezneme coby chemicky izolovanou molekulu ve formě CO2 extraktu. Při tomto způsobu extrakce však dochází k uvolnění pouze samotné molekuly spilantholu, nikoliv dalších látek.

Právě synergie spilantholu s dalšími obsahovými látkami plamatky je ale tím, co spilantholu dovoluje naplno rozvinout potenciál svého působení a zvýšit ho na maximum. My si však naši plamatku v olejích macerujeme několik týdnů za stálého protřepávání a míchání sami.

Náš macerát tak má v sobě všechny lipofilní látky květů plamatky, tedy je úžasně synergický.

Jak olej používat?

Olej aplikujte formou masáže (alespoň chvilkové) na celý obličej i krk, což podpoří vstřebávání produktu a samo o sobě pomáhá uvolňovat napjaté mimické svalstvo. Ideálním pomocníkem pro masáž obličeje jsou naše masážní destičky - guashky.

 

Složení Almas a jak pomáhá pleti?

 

☀️ Mandlový olej v BIO kvalitě - díky fytosterolům, skvalanům a stopovým prvkům proniká tento olej hluboko do pokožky, kde pokožku promašťuje a ošetřuje. 

☀️ Opunciový olej v BIO kvalitě - jeho složení podporuje tvorbu kolagenu, a tak se nejen mimické vrásky začnou pomalu vytrácet, je skvělý na kruhy pod očima.

☀️ Macerát plamatky zelné v BIO kvalitě - zázračný koktejl účinných látek, který uvolňuje mimické vrásky, který jsme několik týdnů macerovali šetrnou metodou ve výše uvedených olejích.

 

S čím ho kombinovat na den?

Ideální pro kombinaci na den jsou všechny naše oleje.

Pokud chceš na vrásky zaútočit na více frontách a pustit na ně více účinných látek působících na různých principech, pak ověřenou klasikou je opunciový, arganový olej, případně Padmë.

 

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OK Avatar autora | 8.2.2024
Olej je velmi příjemný a hezky voní, používám pár týdnů a změna je vidět, vrásky jsou méně výrazné (je mi 45 a změnu opravdu vidím) :)
5
LZ Avatar autora | 30.1.2024
Úžasné, stejně jako ostatní produkty.