Padmë - komplexní výživa pro vaši pleť

1 129 Kč 65 Kč 290 Kč od 65 Kč
Varianta

Vyvážený BIO komplex základních živin pro všechny typy pleti - směs čtyř blahodárných olejů, kterou byla pečlivě sestavena tak, aby pleti ve vyváženém poměru doplňovala všechny nezbytné živiny.

INCI: Ribes nigrum Seed Oil (olej z černého rybízu), Borago officinalis Seed Oil (brutnákový olej), Rubus Idaeus Seed Oil (malinový olej), Opuntia Ficus-Indica Seed Oil (opunciový olej)

Balení: 30 ml v luxusní skleněné lahvičce s pipetou (5 ml balení je ve standardní skleněné lahvičce s pipetkou)

Čerstvá šarže: 21.7.2020

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Padmë je lehká, póry nezanášející směs olejů, které pleti ve vyváženém poměru doplňují všechny nezbytné živiny. Olej je vhodný pro všechny typy pleti včetně těch nejproblematičtějších. 
Může představovat účinný nástroj léčby závažných kožních onemocnění (akné, rosacea, atopický ekzém aj.), stejně jako se stát neodmyslitelnou součástí kosmetické výbavy každé ženy, která chce své pokožce dopřávat pravidelnou porci zdraví, síly a rovnováhy.  

Směs je nadupaná esenciálními mastnými kyselinami, vzácnými metabolity a výjimečně vysokým množstvím fytosterolů a vitaminu E, které působí proti stárnutí, regenerují a ochraňují.

 

Z pera autorky receptu, Johanky Severské:

 

Dehydratace, vysušenost či naopak nadměrné maštění, přecitlivělost, ucpávání pórů, záněty, začervenalost, svědění, ztráta pružnosti, šupinatost, akné, ekzémy...

Za velkou částí problémů, které sužují naši pleť a s nimiž si mnohdy nevíme rady, stojí nerovnováha mastných kyselin v pokožce.
Aby pleť mohla zdravě fungovat, potřebuje mít k dispozici dostatek tzv. esenciálních mastných kyselin. Zatímco ostatní mastné kyseliny si náš organismus vyrábí sám, ty, které nazýváme esenciálními, si vyrobit nedokáže a my jsme proto plně odkázáni na jejich přísun zvenčí.
Důvodů, proč se pleti těchto stěžejních komponentů nedostává, může být několik:

1. Příjem ze stravy je příliš nízký nebo je z ní naše tělo nedokáže řádně vstřebat. Esenciální mastné kyseliny chybí celému organismu, pokožka jimi tudíž není adekvátně zásobena zevnitř.

2. Máme narušenou funkci mazových žláz. Bez ohledu na to, jak velké množství esenciálních mastných kyselin má organismus k dispozici, v kůži nedochází k jejich správnému využití.

3. Tuky, které používáme na pleť, mají nevhodný profil mastných kyselin. Místo abychom svou pokožku vyživovaly látkami, které skutečně potřebuje a smysluplně využívá, "překrmujeme" ji těmi, jichž má dostatek sama o sobě a jež ji při nadměrném zastoupení přímo poškozují.


Padmë je směsí čtyř blahodárných olejů, kterou jsem pečlivě sestavila tak, aby pleti ve vyváženém poměru doplňovala všechny nezbytné živiny. Esenciální mastné kyseliny tvoří téměř 60 % celkového obsahu, dalších 15 % se skládá z jejich vzácných metabolitů a vše doprovází výjimečně bohaté množství fytosterolů a vitaminu E s protistárnoucími, regeneračními a ochrannými účinky.
Coby široce univerzální přípravek bez tendence ucpávat póry je Padmë vhodná pro všechny typy pleti včetně těch nejproblematičtějších.
Může představovat účinný nástroj léčby závažných kožních onemocnění (akné, rosacea, atopický ekzém aj.), stejně jako se stát neodmyslitelnou součástí kosmetické výbavy každé ženy, která chce své pokožce dopřávat pravidelnou porci zdraví, síly a rovnováhy.

Doporučuji používat 3x týdně až denně, ideálně jako noční péči.

 
 
 
5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 19.8.2020
Koupila jsem si na zkoušku prcka a musím souhlasit je to dokonalost. Použila jsem pod oči na noc a světe div se, otoky pryč. Dodělám své patlátka a koupím velké balení. Stojí za to.
5
JH Avatar autora | 10.8.2020
Půvabné balení, blahodárné působení....nelze jinak.....LOVELY
5
Avatar autora | 11.6.2020
Produkt zatím vyzkoušen krátce, ale jsem spokojená. Balení je luxusní. Jsem spokojená s přístupem obchodu, vstřícnost, komunikace, potěšil mě milý dárek. Vyzkoušela jsem opuncii i argan, ale zatím nejlépe vyhovuje Padme.
5
T Avatar autora | 2.6.2020
Padmé je zlato ve skle! - Olej je strašně lehký - rychle se vsakuje takže žádné mastné tváře - Osobně mi pomohla s kruhy pod očima - Vyhovuje mi na celý obličej i při smíšené pleti - Ideální pro kombinaci mytí vločkami, nastříkání hydrolátem a pak nanést Padmé - Zajímavý barva a vůně Díky moc za ni.
5
K Avatar autora | 26.5.2020
Padme mi bohužel nesedla, ale zkoušela jsem ji v době, kdy mi na pleti nevyhovoval žádný z olejů. Věnovala jsem ji tedy mamce a ta si ji moc chválila. Olej je lehký, příjemný. Lahvička jí vydržela na cca 3 měsíce při každodenním používání ráno a večer.
5
T Avatar autora | 23.5.2020
Dámy, tak toto je úplný zázrak. Do teď jsem používala opuncii a na 100% nevyhovovala úplně všem potřebám mé smíšené a atopické pleti. Po Padmë nemám nikde na obličeji ani příliš suchá, ani příliš mastná místa. Pleť je na dotek hladká a je taková i ráno po probuzení. Takže mám jasno - opuncii na oční okolí a jinak každý večer už jen Padmë. A navíc ta lahvička..♥
5
Avatar autora | 12.5.2020
Ze začátku jsem měla dost velký problém s vůní, ale teď už mi to ani nepřijde a myslím, že pleť si chrochtá :-)
5
A Avatar autora | 12.5.2020
Velmi ❤️ Rano se člověk budi s úplně rozzarenou pleti, oblíbila jsem si ji.
5
M Avatar autora | 30.4.2020
Mám několik olejíčků, ale Padmë je nejlepší. Pleť je po něm hladká a je velice příjemný. Nejraději bych ho používala ráno i večer.
5
D Avatar autora | 30.4.2020
Používám od Ivanky několik oleju, ale dnes jsem poprvé vyzkoušela mýtickou Padmë a je jasné, jak fantastická kombinace olejů to je.. Jsem s pletí ještě o další level výš. Jako podklad mam růžový hydrolát. Dámy (i případní pánové), tady fakt není nad čím přemýšlet. Stoji za to!! Ivanko, Johanko.... Díky....
5
MP Avatar autora | 5.12.2019
Olej Padme je naprosto úžasný, používám jej každý večer a jsem naprosto spokojená. Je neskutečně příjemný na pleti včetně jeho uklidňující vůně. Nejraději bych ho používala i na den. Rozhodně doporučuji alespoň vyzkoušet, protože už jiný nebudete chtít.
5
ŠP Avatar autora | 29.11.2019
Padme je opravdu pohlazení. Moc příjemný olejíček - vůní i konzistencí. Pleť je po něm vyživená,nepne,ani v tomto chladnějším počasí. Mohu jen doporučit.