Objednáte-li si marokánek k ambasadorkám a na odběrné místo, vyrazí na svou cestu na začátku listopadu (pokud se spolu nedohodneme jinak). Poslední balíček do Brna odcházel první říjnový týden.
Kód: PADME | Značka: marokovbatohu.cz

Padmë - komplexní výživa pro vaši pleť

980 Kč
Vyprodáno

Vyvážený BIO komplex základních živin pro všechny typy pleti - směs čtyř blahodárných olejů, kterou byla pečlivě sestavena tak, aby pleti ve vyváženém poměru doplňovala všechny nezbytné živiny.

Směs je nadupaná esenciálními mastnými kyselinami, vzácnými metabolity a výjimečně vysokým množstvím fytosterolů a vitaminu E, které působí proti stárnutí, regenerují a ochraňují.

 
INCI: Ribes nigrum Seed Oil, Borago officinalis Seed Oil, Rubus Idaeus Seed Oil, Opuntia Ficus-Indica Seed Oil

Balení: 30 ml v luxusní skleněné lahvičce s pipetou

Foto produktu prozatím ilustrativní

 

Výrobek spatří světlo světa zhruba v půlce října.

Doporučujeme nastavit si hlídacího psa, lahviček půjde do světa omezené množství.

Kategorie: Krámek
Položka byla vyprodána…
 
Z pera autorky, Johanky Severské:
 
Dehydratace, vysušenost či naopak nadměrné maštění, přecitlivělost, ucpávání pórů, záněty, začervenalost, svědění, ztráta pružnosti, šupinatost, akné, ekzémy... za velkou část problémů, které sužují naši pleť a s nimiž si mnohdy nevíme rady, může nerovnováha mastných kyselin v pokožce.
 
Aby pleť mohla zdravě fungovat, potřebuje mít k dispozici dostatek tzv. esenciálních mastných kyselin. Zatímco ostatní mastné kyseliny si náš organismus vyrábí sám, ty, které nazýváme esenciálními, si vyrobit nedokáže a my jsme proto plně odkázáni na jejich přísun zvenčí.
Důvodů, proč se pleti těchto stěžejních komponentů nedostává, může být několik:
 
1. Příjem ze stravy je příliš nízký nebo je z ní naše tělo nedokáže řádně vstřebat. Esenciální mastné kyseliny chybí celému organismu, pokožka jimi tudíž není adekvátně zásobena zevnitř.
 
2. Máme narušenou funkci mazových žláz. Bez ohledu na to, jak velké množství esenciálních mastných kyselin má organismus k dispozici, v kůži nedochází k jejich správnému využití.
 
3. Tuky, které používáme na pleť, mají nevhodný profil mastných kyselin. Místo abychom svou pokožku vyživovaly látkami, které skutečně potřebuje a smysluplně využívá, "překrmujeme" ji těmi, jichž má dostatek sama o sobě a jež ji při nadměrném zastoupení přímo poškozují. 
 
Padmë je směsí čtyř blahodárných olejů, kterou jsem pečlivě sestavila tak, aby pleti ve vyváženém poměru doplňovala všechny nezbytné živiny.
 
Esenciální mastné kyseliny tvoří téměř 60 % celkového obsahu, dalších 15 % se skládá z jejich vzácných metabolitů a vše doprovází výjimečně bohaté množství fytosterolů a vitaminu E s protistárnoucími, regeneračními a ochrannými účinky. 
Coby široce univerzální přípravek bez tendence ucpávat póry je Padmë vhodná pro všechny typy pleti včetně těch nejproblematičtějších. 
Může představovat účinný nástroj léčby závažných kožních onemocnění (akné, rosacea, atopický ekzém aj.), stejně jako se stát neodmyslitelnou součástí kosmetické výbavy každé ženy, která chce své pokožce dopřávat pravidelnou porci zdraví, síly a rovnováhy.
 
Doporučené používání: 3x týdně až denně, ideálně jako noční péče.
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: