Kyselina hyaluronová — nízkomolekulární

pece03ANO
189 Kč 156,20 Kč bez DPH

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová - kombinace molekul pro pomoc při odstranění hlubokých vrásek

INCI: Sodium hyaluronate, Hydrolyzed sodium hyaluronate

Vyrobeno: květen 2023 v laboratoři ČR

Balení: 1 g ve skleněném kelímku

Dostupnost: skladem

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

To je pořád „Omezte sacharidy!“, ale že je tvoje pokožka vyživovaná jedním specifickým polysacharidem, to už ti málokdo poví. 

Jako děti se rodíme s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové v těle. Kyselina hyaluronová  spolu s kolagenem a elastinem tvoří základ pojivových tkání. Krásně je to vidět na dětské pokožce, která je sametově hebká a pevná. S věkem se hyaluronan z těla přirozeně vytrácí. A my to pocítíme na kvalitě vlasů, v kloubech a také ve tváři. 

NAŠTĚSTÍ není třeba házet flintu do žita. Protože tady v krámku umíme vrátit čas a víme, jak kyselinu hyaluronovou tvé pleti bez námahy vrátit.

 

Slovy výrobce:

Tato kombinace molekul se postará o:

• Redukci vrásek
• Zlepšení elasticity
• Zlepšení epidermální atrofie
• Zklidnění pleti, vykazuje protizánětlivou aktivitu
• Zvýšení produkce kolagenu
• Stimulaci produkce tělu vlastní HA
• Podporu hojivých procesů
• Regeneraci
• Angiogenezi (novotvorbu krevních kapilár), výživu kůže

 

Přirozené vlastnosti kyseliny hyaluronové

Jedná se o molekulu cukru, která k sobě přitahuje vodu. Vody v sobě dovede zadržet až 1000násobek své vlastní hmotnosti, což zní docela strašidelně. Ale neboj, my ti přesně řekneme, jakou koncentraci si doma správně namíchat.

Hyaluronka je rozpustná ve vodě. Což je fantastická zpráva, protože díky tomu nemusíme k naší rutině přidávat žádný krok navíc. Stačí požadované množství rozpustit v hydrolátu a tvůj 5minutový pleťový rituál zůstane beze změny. Tu uvidíš až ráno ;)  

Kyselina hyaluronová udržuje v těle větší vzdálenost mezi buňkami, které se tak mohou snáze pohybovat a obnovovat. Hyaluronka je tedy látkou naprosto prokazatelně podporující regeneraci buněk, a tedy i pleti. 

 

Nízkomolekulární znamená…

Čím menší molekuly kyseliny hyaluronové jsou, tím hlouběji do pokožky umí proniknout a lépe se vstřebat. Díky tomu jde skutečně o dlouhodobou hydrataci a pokožka se regeneruje zevnitř.  

V běžně dostupných krémech se používá vysokomolekulární forma, která sice umí vytvořit ochranný film, nepronikne ale do hlubších struktur. Tato forma ti může paradoxně i uškodit, pokud se pohybuješ v suchém prostředí. Pak totiž hyaluronka nemůže nasávat vlhkost ze vzduchu, a tak si ji bere z pleti. 

Nízkomolekulární forma je tedy považována za tu kvalitnější. Proto jsem to krámku vybrala zrovna tuhle. 

 

Péče o pleť přírodně i vědecky

Úplně zjednodušeně: Kyselina hyaluronová udržuje pleť hydratovanou. Funguje jako houba, která nasaje vodu a postupně ji uvolňuje, když je potřeba. Jelikož má velmi krátký životní cyklus, tělo si ji musí každý den znovu a znovu samo vytvářet. Schopnost těla vytvořit potřebné množství ale s věkem klesá. Ty můžeš tělu pomoci tak, že ji své pleti dodáš zvenku. 

Správná hydratace se navenek projeví zvýšenou pevností pokožky a okem viditelnou redukcí vrásek

Dodáním kyseliny hyaluronové nejenom okamžitě zlepšíš hydrataci pokožky, ale zároveň tělu připomeneš jak to má správně vypadat a stimuluješ vlastní produkci hyaluronanu. Jako by tvá pleť slyšela božského Karla a připomněla si, jak je báječné „Být stále mlád“ .

 

Denní nebo noční péče?

Kyselina hyaluronová nezatěžuje pleť. Zejména proto, že se jedná o její přirozenou součást. Proto ji můžeš zahrnout do svého ranního i večerního rituálu. 

 

Kyselinou hyaluronovou raději do krému nebo do hydrolátu?

Pleťový krém s kyselinou hyaluronovou je na trhu zcela běžný. Bohužel u něj většinou nelze ověřit přesnou koncentraci hyaluronky, ani její kvalitu, což je třeba konkrétně pro mě veliký problém. Stejně jako u každého krému je také potřeba zkontrolovat jeho komedonicitu. Protože s ucpanými póry prostě neomládneš.

Proto jsem se rozhodla vám nabídnout koncentrovanou nízkomolekulární  kyselinu hyaluronovou, kterou si můžeš míchat v poměru, který ti bude vyhovovat a který zrovna tvoje pleť bude vyžadovat. Můžeš začít s vyšší koncentrací a postupně ubírat, jak se bude tvé tělo rozvzpomínat na mládí.

 

Pro koho je kyselina hyaluronová vhodná

Jelikož se jedná o tělu přirozenou látku, není potřeba čekat s jejím používáním na důchod. Už od 25. roku by si tělo zasloužilo s produkci hyaluronanu pomoct. Na suchou a citlivou pleť ale můžeš nasadit hyaluronku i mnohem dřív. Je to na tobě. 

 

Z čeho se vyrábí?

Jedná se o trvale udržitelnou, ekologickou výrobu z nepatogenního kmene Streptococcus equi subsp. zooepidemicus

 

Jak používat

Kompletní návod nalezneš v záložce Jak používat, nahoře vedle tohoto popisu, hned pod fotkami produktu.

 

Netestováno na zvířatech

Samozřejmostí všech mých produktů je HCS certifikát, který zaručuje, že produkt nebyl testován na zvířatech. Během výrobního procesu nejsou používány látky živočišného původu.

 

Okamžité výsledky používání kyseliny hyaluronové na pleť:

  • hydratovaná, svěží pleť
  • zvýšení vlastní produkce hyaluronanu v těle
  • redukce vrásek
  • zvýšení pevnosti pleti
  • intenzivnější regenerace pokožky
  • nevyvolává alergické reakce, nedráždí pokožku

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LC Avatar autora | 26.12.2023
Používám už delší dobu a jsem naprosto spokojená🙂
5
LC Avatar autora | 18.10.2023
Jsem věrný zákazník a mohu jen doporučit 😉