Marocký hammam: 100% marocké černé mýdlo

pece06ANO
290 Kč 239,67 Kč bez DPH

100% přírodní pasta z černých oliv, která je součástí očistného rituálu v arabských lázních. Pro očistu těla ji můžeš marocké "černé mýdlo" použít i ty. Řeknu ti jak na to.

INCI: Aqua, Olea Europaea Oil, Potassium Hydroxide

Balení: 110 g v tmavém plastovém kelímku, plastové víčko (foto ilustrační)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Očista tělesná i duchovní tě čeká při rituálu marockých lázní, do kterých tě tímto přeneseme. Pomocí speciálního černého mýdla a rukavice kessa ze sebe i své pokožky dostaneš všechny nečistoty světa a budeš se moci znovu zhluboka nadechnout.

Orientální očistný rituál pochází z arabských lázní Hammam, které jsou mystickým místem, sloužícím k setkávání, relaxaci a péči o zdraví. Já pro tebe mám 100% černé marocké mýdlo, aby sis mohla tu neskutečnou proměnu sama vyzkoušet.

Obrodný proces má 3 kroky:

Nahřejeme

V tradičních arabských lázních Hammam nahřeješ své tělo v páře. Svaly se uvolní, mysl odletí, póry se otevřou… V domácích podmínkách navrhuju tuhle fázi nahradit teplou sprchou nebo dlouhou koupelí ve vaně obklopené vonnými svíčkami.

Namydlíme

100% marocké černé mýdlo je vyrobeno z černých oliv. Narozdíl od “našeho” mýdla nemá pevný tvar, ale jedná se o mazlavou pastu. Nanes ji na vlhkou nahřátou pokožku a pořádně rozetři. Mýdlo nepění - celá akce připomíná spíš mazání krémem. Na kůži nech několik minut působit, pak smyj vodou a jemně se osuš (tak, aby kůže stále byla vlhká).

Drbeme

Na pořádný podrb tentokrát nebudeš potřebovat kamarádku, ale marockou rukavičku kessa. Její pomocí odstraníš z pokožky odumřelé buňky a krásně ji prokrvíš. Rukavičku nasaď na ruku a dlouhými, pevnými, pomalými pohyby ze sebe dostaň všechnu kůži, která tam už nepatří. Když máš pocit, že už je to dobré, tak se podrbej ještě párkrát a uvidíš, že teprve TEĎ je to ono.

Po spláchnutí není nic lepšího než arganový olej na vlhkou kůži a šup do županu.Ivči profi tip: Mýdlo smíchej například logrem z kafe a získáš tak rovnou jemný peeling.

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VK Avatar autora | 21.3.2024
naprosto luxusní výrobek...
5
L Avatar autora | 7.2.2024
Kůže se prokrví, rozzáří, zjemní.
5
MI Avatar autora | 26.7.2023
Spolu s rukavicí kessou super dvojka.
5
IK Avatar autora | 25.6.2023
Doporučuji, kupuji opakovaně.
5
EF Avatar autora | 27.3.2023
Doporučuji. Stojí za zkoušku.
5
JV Avatar autora | 16.1.2023
Velmi, vůně je neutrální, ale o tu mi nešlo. Mydlo spolecne s rukavičkou kessou pomáhá uvolnit odumrelou kuzi, presne tak jako v právem Marockém Hammamu. Budete hladke jako andelaska prdelka. Doporucuji všemi deseti.
5
HK Avatar autora | 4.2.2022
Jsem nadšená, skvěle odstraní odumřelou kůži, vřele doporučuji!
5
MS Avatar autora | 23.7.2021
Vyzkoušeno zatím párkrát s rukavici. To nanášení není tak pohodlné jako mytí s jinými mydly, ale funguje krásně. Doteď jsem netušila kolik staré kůže se na mne ještě nachází. V kombinaci s rukavici je to top peeling.