Testováno na lidech, ne na zvířatech

Věřím, že produkty, které nás dělají krásnými, by neměly způsobovat utrpení jiným. Proto nepodporuji testování na zvířatech, a to v žádné fázi výroby kosmetiky.

A tak jsem opravdu hrdá, že značka Maroko v batohu získala certifikát Leaping bunny (HCS). Co to znamená?

Zlatý standard pro produkty netestované na zvířatech

Všechny výrobky vznikající pod značkou Maroko v batohu jsou certifikované programem Cruelty Free International Leaping Bunny – mezinárodně uznávaným zlatým standardem pro produkty netestované na zvířatech. Celosvětový program Leaping Bunny vyžaduje po svých členech dodržování pravidel přesahující rámec legislativních povinností platných v ČR i EU.

Screenshot_566

Standardy Maroko v batohu aktivně kontroluji

Jsem aktivně v kontaktu se všemi našimi dodavateli, abych se ujistila, že produkty splňují všechna přísná kritéria. A to nejen nyní, ale i kdykoliv v budoucnu. Leaping Bunny navíc podrobuje systém monitorování nezávislému auditu.

Více informací o programu Cruelty Free International, Leaping Bunny a požadavcích Leaping Bunny si můžeš přečíst na www.crueltyfreeinternational.org.

Jít nakupovat

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení