Čerstvě vylisováno přímo pro nás

Cesta za kvalitním sortimentem do našeho krámku byla dlouhá. Osobně jsem se setkala s několika výrobci, kladla jim spoustu otázek a vždy se ptala sama sebe, zda právě oni jsou ti, o koho se budu moci do budoucna opřít. Až jsem potkala toho posledního… I přes rozdílnost kultur jsme si lidsky okamžitě sedli. Ze skvělého dodavatele se nakonec vyklubal i velmi dobrý kamarád.

Na začátku všeho byl argan. Pak přišla opuncie

Bylo pro mě zásadní, že sdílí podobnou filozofii jako já a že za kvalitu jeho olejů mohu dát ruku do ohně. Oleje nám lisuje na zakázku jen pár dní před jejich osobním vyzvednutím v Maroku. Čerstvější už být nemohou. A to je cesta, kterou chci jít.

bio-arganovy-olej-non-toxic

Čerstvé v BIO kvalitě, lisované za studena, opečovávané až do okamžiku, kdy se vydají na cestu k tobě

Obrovský vliv na kvalitu oleje po jeho vylisování má i následné skladování. O našich produktech mám celou dobu plně přehled. Ručím za to, že do nich nikde nepražilo sluníčko a nestály dlouho v regálu. Pár hodin po předání v Maroku (a letu domů) jsou bezpečně uloženy v chladničce.

To samé platí i u ostatních olejů, které postupně zaplnily naše virtuální poličky v krámku. U všech znám jejich původ. Drtivá většina z nich je na zakázku čerstvě lisovaná v raw kvalitě (za studena).

U nás si nekupuješ jen tak nějakou lahvičku. Kupuješ si vůni, kousek slunce a to nejlepší z přírody.

Jít nakupovat

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení