Čerstvě vylisováno přímo pro nás!

Na začátku všeho byl argan. A pak přišla opuncie.

Když jsem hledala ten nejlepší arganový olej, vždy jsem se potkávala  přímo se samotnými výrobci.  Kladla jsem jim spoustu otázek. Ptala se sama sebe, zda to jsou právě oni, s kým chci spolupracovat.

Až jsem potkala toho posledního… I přes rozdílnost kultur jsme si lidsky okamžitě sedli. Vyklubal se z něj velmi dobrý kamarád.

Bylo pro mě zásadní, že sdílí podobnou filozofii jako já a že za kvalitu jeho olejů mohu dát ruku do ohně. Oleje nám lisuje na zakázku jen pár dní před jejich osobním vyzvednutím v Maroku. Čerstvější už být nemohou. A to je cesta, kterou chci jít.

Konečně máš možnost poznat a zamilovat si čerstvé oleje v BIO kvalitě, lisované za studena, opečovávané až do okamžiku, kdy je pošleme za Tebou.

Obrovský vliv na kvalitu oleje po jeho vylisování má totiž i následné skladování. O těch našich mám celou dobu plně přehled. Ručím za to, že do nich nikde nepražilo sluníčko či nestály dlouho v regálu. Pár hodin po předání v Maroku (a letu domů) jsou již v chladničce.

A to samé platí i u ostatních olejů, které postupně zaplnily virtuální regály . U všech znám jejich původ. Drtivá většina z nich je na zakázku čerstvě lisovaná v raw kvalitě (lisováno za studena).

U nás si nekupuješ jen anonymní lahvičku. Kupuješ si vůni, kousek slunce a to nejlepší z přírody.