Čerstvě vylisováno přímo pro nás

Cesta za kvalitním sortimentem do našeho krámku byla dlouhá. Osobně jsem se setkala s několika výrobci, kladla jim spoustu otázek a vždy se ptala sama sebe, zda právě oni jsou ti, o koho se budu moci do budoucna opřít. Až jsem potkala toho posledního… I přes rozdílnost kultur jsme si lidsky okamžitě sedli. Ze skvělého dodavatele se nakonec vyklubal i velmi dobrý kamarád.

Na začátku všeho byl argan. Pak přišla opuncie.

Bylo pro mě zásadní, že sdílí podobnou filozofii jako já a že za kvalitu jeho olejů mohu dát ruku do ohně. Oleje nám lisuje na zakázku jen pár dní před jejich osobním vyzvednutím v Maroku. Čerstvější už být nemohou. A to je cesta, kterou chci jít.

bio-arganovy-olej-non-toxic

Čerstvé v BIO kvalitě, lisované za studena, opečovávané až do okamžiku, kdy se vydají na cestu k tobě

Obrovský vliv na kvalitu oleje po jeho vylisování má i následné skladování. O našich produktech mám celou dobu plně přehled. Ručím za to, že do nich nikde nepražilo sluníčko a nestály dlouho v regálu. Pár hodin po předání v Maroku (a letu domů) jsou bezpečně uloženy v chladničce. A to samé platí i u ostatních olejů, které postupně zaplnily naše virtuální poličky v krámku. 

Farm to face - trend, který razíme od začátku

Pokud si nechceš kupovat kosmetiku, kterou v procesu cesty k tobě 5x přelívali, přebalovali a přeposílali, jsi tu správně.

U 95 % všech surovin v našem krámku znám jejich původ a místo, kde nám je na zakázku, v menších objemech a v nejvyšší kvalitě lisují.

I proto občas na některý z produktů chvíli čekáš.

Z výrobny olej či máslo putuje přímo k nám, bez mezičlánků v podobě překupníků a velkoobchodů.

 

U nás si nekupuješ jen tak nějakou lahvičku. Kupuješ si vůni, kousek slunce a to nejlepší z přírody.

Jít nakupovat