Čerstvě vylisováno přímo pro nás

Cesta za kvalitním sortimentem do našeho krámku byla dlouhá. Osobně jsem se setkala s několika výrobci, kladla jim spoustu otázek a vždy se ptala sama sebe, zda právě oni jsou ti, o koho se budu moci do budoucna opřít. Až jsem potkala toho posledního… I přes rozdílnost kultur jsme si lidsky okamžitě sedli. Ze skvělého dodavatele se nakonec vyklubal i velmi dobrý kamarád.

Na začátku všeho byl argan. Pak přišla opuncie

Bylo pro mě zásadní, že sdílí podobnou filozofii jako já a že za kvalitu jeho olejů mohu dát ruku do ohně. Oleje nám lisuje na zakázku jen pár dní před jejich osobním vyzvednutím v Maroku. Čerstvější už být nemohou. A to je cesta, kterou chci jít.

bio-arganovy-olej-non-toxic

Čerstvé v BIO kvalitě, lisované za studena, opečovávané až do okamžiku, kdy se vydají na cestu k tobě

Obrovský vliv na kvalitu oleje po jeho vylisování má i následné skladování. O našich produktech mám celou dobu plně přehled. Ručím za to, že do nich nikde nepražilo sluníčko a nestály dlouho v regálu. Pár hodin po předání v Maroku (a letu domů) jsou bezpečně uloženy v chladničce.

To samé platí i u ostatních olejů, které postupně zaplnily naše virtuální poličky v krámku. U všech znám jejich původ. Drtivá většina z nich je na zakázku čerstvě lisovaná v raw kvalitě (za studena).

U nás si nekupuješ jen tak nějakou lahvičku. Kupuješ si vůni, kousek slunce a to nejlepší z přírody.

Jít nakupovat